VÅRA MEDARBETARE


Christoffer Edgren - VD

Tel: 08-722 47 00

Mail: christoffer@brandradet.se


Catharina Grande - Administration / Rekrytering

Tel : 0735-30 73 83 

Mail: catharina@brandradet.se

Amanda Helgesson- Administration / Ekonomi

Tel : 0760-63 92 26

Mail: amanda@brandradet.se


Peter Christensen - Brandingenjör

Tel : 0704-50 15 00

Mail: peter@brandradet.se


Ola Justin - Brandingenjör

Tel: 0728- 58 51 11

Mail: ola@brandradet.se


Dennis Nilsson - Brandskyddsrådgivare

Tel: 0722-52 90 05

Mail: dennis@brandradet.se


Kim Viitanen - Brandskyddsrådgivare

Tel: 0722- 17 87 09

Mail: kim@brandradet.se


Robin Avellán - Brandskyddsrådgivare

Tel : 0767-15 33 32

Mail: robin@brandradet.se


Anders Yvling - Brandskyddsrådgivare

Tel : 0737- 46 31 33

Mail: anders@brandradet.se


Marcus Åberg - Servicechef 

Tel: 0737-47 00 18

Mail: marcus@brandradet.se


Nico Pehlivanidis - Brandskyddstekniker

Tel: 0760- 35 38 16

Mail: nico@brandradet.se


Mikael Olofsson - Brandskyddstekniker

Tel: 0737-10 48 51

Mail: mikael@brandradet.se


Johan Berglind - Utbildningskonsulent

Tel: 08-722 47 00

Mail: info@brandradet.se